Aktualności

STANOWISKO: OPIEKUNKA DOMOWA/OPIEKUN DOMOWY

MIEJSCE PRACY: POZNAŃ

FORMA ZATRUDNIENIA: UMOWA ZLECENIE

WZW PKPS w Poznaniu serdecznie dziękuje Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu, ul. Wielkopolska 1 za życzliwość i wsparcie naszego koncertu charytatywnego pn: „Senior w potrzebie” w Auli Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza przy ul. Solnej 12 w Poznaniu. Dzięki Państwa pomocy poznańscy ubodzy i samotni seniorzy otrzymają paczki żywnościowe.

WZW PKPS w Poznaniu serdecznie dziękuje Firmie DORA METAL SP. Z O.O. w Czarnkowie, ul. Chodzieska 27 za życzliwość i wsparcie naszego koncertu charytatywnego pn: „Senior w potrzebie” w Auli Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza przy ul. Solnej 12 w Poznaniu. Dzięki Państwa pomocy poznańscy ubodzy i samotni seniorzy otrzymają paczki żywnościowe.

WZW PKPS w Poznaniu serdecznie dziękuje firmie AQUANET S.A. w Poznaniu, ul. Dolna Wilda 126 za życzliwość i wsparcie naszego koncertu charytatywnego pn: „Senior w potrzebie” w Auli Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza przy ul. Solnej 12 w Poznaniu. Dzięki Państwa pomocy poznańscy ubodzy i samotni seniorzy otrzymają paczki żywnościowe.