Koncert charytatywny 2019 "Podaruj Dzieciom Serce"

W niedzielę dnia 3 marca 2019r. zorganizowaliśmy kolejny koncert charytatywny w ramach akcji „Podaruj Dzieciom Serce”.  Koncert odbył się tradycyjnie w Centrum Kongresowo – Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu. Do udziału w koncercie zaprosiliśmy poznańskiego artystę – poetę, pianistę, kompozytora,  tłumacza  i wykładowcę Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, autora 20 płyt muzycznych i nut na fortepian  - Aresa Chadzinikolau, młodą poznańską sporanistkę, studentkę Akademii Muzycznej w Poznaniu Martę Makuszewską, oraz wybitnego polskiego artystę, aktora, satyryka Jerzego Kryszaka.

Dla licznie zgormadzonej publiczności Ares Chadzinikolau, zaprezentował piosenki greckie i standardy światowe ale także dał się poznać jako wirtuoz fortepianu. Sopranistka Marta Matuszewska oczarowała pięknym wykonaniem słynych polskich i zagranicznych przebojów. Na koniec do łez widownie robawił Jerzy Kryszak.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na działalność dwóch świetlic socjoterapeutycznych prowadzonych przez PKPS w Poznaniu: świetlicy „Płomyczek” , która  działa w dzielnicy Wilda i świetlicy „Tulipanki” w dzielnicy Stare Miasto. Zarząd Okręgowy PKPS w Poznaniu serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy wsparli nasz koncert.